KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 10267542
nr 1026 7542
Skulptur
Gips, Bemålad, Flicka med luta, höjd: 38 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
måndag 21 mars 2016
kl 18:28:45